Conquerors of Yohara – İşte yeni özellikler

Conquerors of Yohara – İşte yeni özellikler

Zamanı geldi: Yeni kıta ufukta belirdi ve onu fethedebilirsiniz! Büyük Metin2 genişlemesi Conquerors of Yohara’da sizi aksiyon dolu birçok özellik bekliyor. Yeni içerik hakkında daha fazla bilgi burada.
Yeni kıtada ilk adımlar ve oraya nasıl gidileceğine dair tüm ayrıntıları rehberimizde bulabilirsiniz.

Sizi şunlar bekliyor:

ŞAMPİYON SEVİYESİ

Seviye 120 yetmez! Yeni kıtada şampiyon olacaksınız ve 30 yeni seviyeye yükselebilirsiniz. Bunun için tecrübe puanlarını yalnızca Yohara’nın yeni haritalarında toplayabilirsiniz.
Şampiyon seviyeleri başınızın üzerinde mavi renkte gösterilir. Böylece kimin şampiyon macerasına başladığını her zaman görebilirsiniz. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Tüm ayrıntıları rehberimizde bulabilirsiniz.

YENİ KARAKTER DEĞERLERİ

SUNGMA İRADESİ

Bir şampiyon olarak, her dolu EXP küresiyle dört yeni değeri geliştirebilirsiniz. Bu şekilde SungMa iradenizi RES, INT, VIT ve STR türlerinde güçlendirirsiniz. Her canavarın ve yeni kıtanın her haritasının ilgili değerleri vardır, çünkü karanlık Şeytan Tanrısı Sung Mahi’nin iradesi burada her daim mevcuttur.
SungMa iradesi değerleriniz çok düşükse, daha yavaş hareket edersiniz (RES), canavarları öldürmek daha zordur (STR), HP’niz kesintiye uğrar (VIT) ve kolayca olumsuz durum etkilerinin kurbanı olursunuz (INT). SungMa iradeniz ne kadar yüksek olursa, canavarlarla o kadar iyi savaşabilir ve daha hızlı hareket edebilirsiniz.
Yeni değerlerle ilgili tüm ayrıntıları rehberimizde bulabilirsiniz.

TAMLIK

Tamlık, yeni kıtadaki canavarları daha eminr bir şekilde vurmak için artırmanız gereken değerdir. Bunun için ilgili yeni beceriyi geliştirebilir veya uygun ekipmanı donatabilirsiniz.

YENİ HARİTALAR

Terkedilmiş Kale’de, Dongan Ovası’nda, Seogan Çorağı’nda ve Namgan Yarığı’nda yeteneklerinizi sergileyin! Sizi tüm haritalarda yeni şeytani düşmanlar, tanıdık müttefikler ve sürükleyici görevler bekliyor.
Ayrıca Sung Mahi’nin köleleri, Şeytan Tanrısı için ülkenin kontrolünü güvence altına almak için sürekli ileri karakollar inşa ediyor. Sung Mahi’nin terör saltanatına meydan okumak için inşa edilmeden önce ileri karakolları yok edin! Bu, sizin değerlerinizi de etkiler.

YENİ LONCA BÖLGELERİ

Dongan Ovası’nda yeni lonca bölgeleri bulabilirsiniz. Jedit cevherini arındırmak gibi yeni sistemleri kullanmanız gereken binaların bir kısmını sadece burada inşa edebilirsiniz. Aklınızda bulunsun: Lonca bölgelerini en hızlı olan değil, en yüksek teklifi veren kazanır! Doğru zamanda bölge müzayedesine katılın, lonca lideri olarak teklifinizi verin ve biraz şansla loncanız için cazip bölgelerden birini elde edin.
Dikkat: Kaybetmek istemiyorsanız, kiranızı düzenli olarak ödemeniz gerekir. 9 gün boyunca yeteri kadar Yang ödenmezse, bölge otomatik olarak kaybedilir ve tekrar açık artırmaya çıkarılır.
Eski lonca bölgeleri de yeni prensibe göre dağıtılır. Halihazırda loncalar tarafından yönetilen bölgeler, güncellemeden sonra da sahibinde kalır. Böyle bir bölge için zamanında ödeme yapmayı unutmayın, aksi takdirde kaybedilir. Güncellemeden sonra bunu yapmak için 9 gününüz var.

HER SINIF İÇİN GÜÇLÜ 9. BECERİ

Saldırı ateşi, Ölüm dalgası ya da Eter kalkanı mı? Yohara’daki maceralarınız için her öğreti, yalnızca şampiyon olduktan sonra öğrenebileceğiniz güçlü yeni bir beceriye sahiptir. Elbette 9. beceriyi yeni kıtadan başka yerlerde de kullanabilirsiniz.

Beceriyi öğrenmek için öğretinize uygun kitaplara ihtiyacınız var. Yükseltme için ayrıca yetenek iksirleri de gereklidir. Biraz şansla, Yohara’daki canavarlardan veya Metin taşlarından beceri kitapları alabilirsınız. Sung Mahi’nin Cehennem Kulesi’nin yanı sıra Metin taşlarından veya yeni kıtanın patron canavarlarından yetenek iksirleri alabilirsiniz.

ZİNDANLAR

GNOLL MAĞARALARI

Gnoll Mağaraları, Dongan Ovası’nda bulunan, acımasız ve vahşi canavarlarla dolu karanlık bir zindandır. Girmek için bir geçit biletine ihtiyacınız var. Labirentin üç bölgesinde de yolunuzu bulabilir ve patronları yenebilir misiniz? Mağaraların derinliklerine ne kadar ilerlerseniz, SungMa iradeniz o kadar güçlü olmalı. Ödül olarak, Cehennem Kulesi’ne girmeniz için gerekli olan eldiven ve kafatası flamasının üretimi için malzemeler bekliyor.

SUNG MAHİ’NİN CEHENNEM KULESİ

Bu korkunç kulede Sung Mahi, aranızdaki en yetenekli dövüşçüleri teste tabi tutuyor: Tüm becerilerinizin zorlandığı her biri üç odalı 50 katta tamamen yalnızsınız. Ancak burada sadece savaş gücünü kanıtlamak yeterli olmayacak. Zeka ve hız da gerekli: Her oda size yeni ve zorlu bir görev sunuyor. Geçtiğiniz her kat için ödüller mevcut.
Bu çok özel zindan hakkında daha fazla ayrıntıyı rehberimizde bulabilirsiniz. Kulede zirveye tırmanmayı başarabilir misin?

YENİ BİYOLOG GÖREVLERİ

Biyolog Chaegirab, yeni kıtada da yorulmadan araştırmaya devam ediyor. Onun için Metin kristalleri, temizlenmiş çekirdekler ve eğrelti otu toplayarak araştırmasında ona yardım edin ve SungMa iradeniz için aralıksız bonus ödüllerini kapın!

YENİ EŞYALAR

TAKILAR

SungMa iradenizi sadece artan şampiyon seviyesiyle veya görevlerle değil, yeni tılsımlar ve zihin taşları ile de güçlendirebilirsiniz. Bireysel bonuslar için Yohara’daki jedit cevheri damarlarından elde edeceğiniz yeni malzemelerden kolyeler, küpeler ve bilezikler üretebilirsiniz.
Yeni ekipmana elbette yine sihir uygulayabilir ve bunu eskisi gibi geliştirebilirsiniz.

ELDİVEN

Ana görev serisi sırasında, yeni ekipman yuvasının kilidini açan bir eldiven lisansı alabilirsiniz. Bu noktadan itibaren hem SungMa iradenizi güçlendirecek eldivenler takabiir hem de güçlü zihin taşları kuşanabilirsiniz.

RUH KALINTILARI

Ruh kalıntıları, ekipmanınızla değil, doğrudan karakterinizle bağlantılı olan harika bonuslar sağlar. Yeni kıtadaki görevler aracılığıyla bir kılıç ruhu, koruyucu ruh, takı ruhu ve ışık ruh alın, bunları Chaegirab’dan sınıfa özgü bir ruh kalıntısı ile birleştirin ve 12 saate kadar ek bonusların keyfini sürün. Süre dolduktan sonra kullanmaya devam edebilmek için ruh kalıntısını uygun ruhlarla doldurmanız gerekir.

Karakter profilinin yeni bir sekmesinde ruh kalıntınızın ve bonuslarının genel görünüme ulaşabilirsiniz. Kazanılan bonuslar, özellikle antik dünyadaki savaşlar için de kullanışlıdır.

RASTGELE DEĞERLER

Güncellemeden sonra yeni düşen tüm donanım parçaları, örneğin sabit bir saldırı değeri veya silah türü başına sabit bir saldırı hızı yerine rastgele değerlere sahiptir. Görünüşe göre aynı eşyalar temel noktalarda farklılık gösterebilir ve size ekipmanınızı daha da geliştirme fırsatı sunar.

Siz de bizim kadar heyecanlı mısınız? Keşfedilecek çok şey var! Yeni kıtanın fethinde iyi eğlenceler diliyoruz!

Bir sonraki makalemiz olan yohara itemlerine bakmak için buradan devam edebilirsiniz.

Leave a comment