[4 Level] Biyologun Araştırması (Şeftali Çiçeği) Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir

 

Tüm Görevlerin Listesi İçin Tıklayınız

1.Görevin Verilmesi

Kendiliğinden

2.Görev Ön Koşulu

4. seviyede olmak

3.Görev Nasıl Yapılır

 

3.1.Adım Adım Anlatım

Biyolog Chaegiraba git,
5 adet Şeftali Çiçeği bulana kadar Aç Alfa Kurt öldür,
Biyolog Chaegiraba dön ve 5 adet Şeftali Çiçeği teslim et

3.2.Metin Halinde Açıklama

Bu görevde sizden istenen Biyolog Chaegirab’a gidip görevi kabul etmeniz ve ardından Aç Alfa Kurtları keserek 5 adet Şeftali Çiçeği bulmanızdır. Bulduğunuz Şeftali Çiçeklerini tek tek Biyolog Chaegirab’a teslim etmeniz gerekir.

4.Görev Ödülü Nedir

500 Deneyim
1.000 Yang
1 Level Silahı :+3 (Sınıflara göre)

5.Görev Hakkında Ek Bilgi

Topladığınız her Şeftali Çiçeği biyolog tarafından kabul görmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken yeniden Aç Alfa Kurtları öldürmenizdir.

Görev sırasında envanterde 5 taneden fazla fazla Şeftali Çiçeği bulundurmak engellenmiştir fakat envanterinizde 5 adet Şeftali Çiçeği birikince onları yere atıp yeni bir Aç Alfa Kurt daha kesin ve yerden atmış olduğunuz 5’li Şeftali Çiçeklerini alın. Böylece envanterinizde 6 adet Şeftali Çiçeğiniz olmuş olacaktır. Bu şekilde Şeftali Çiçekleri biriktirerek biyologun 1 adet Şeftali Çiçeğini kabul etmemesi durumda tekrar Aç Alfa Kurtların bölgesine gitmek zorunda kalmayacaksınız.

NOT: Görev sırasında elde edilen Şeftali Çiçekleri iksir yapımında kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan [3 Level] Şehir Bekçisinden Mesaj Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir başlıklı makalemizde metin2 Şehir Bekçisinden Mesaj görevi, metin2sozluk Şehir Bekçisinden Mesaj görevi anlatımı ve Şehir Bekçisinden Mesaj görevi hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Leave a comment