[25 Level] Biyologun Araştırması (Tue-Mantarı) Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir

 

Tüm Görevlerin Listesi İçin Tıklayınız

1.Görevin Verilmesi

Kendiliğinden

2.Görev Ön Koşulu

25. seviyede olmak

3.Görev Nasıl Yapılır

 

3.1.Adım Adım Anlatım

Biolog Chaegiraba git
10 Tue Mantarı toplayana dek Aç Kahverengi Ayı öldür
Biolog Chaegiraba Tue Mantarını teslim et

3.2.Metin Halinde Açıklama

Bu görevde sizden istenen Biyolog Chaegirab’a gidip görevi kabul etmeniz ve ardından Aç Alfa Kurtları keserek 5 adet Şeftali Çiçeği bulmanızdır. Bulduğunuz Şeftali Çiçeklerini tek tek Biyolog Chaegirab’a teslim etmeniz gerekir.

4.Görev Ödülü Nedir

200.000 Deneyim
20.000 Yang
21 Level Kask+2 (Karaktere göre)

5.Görev Hakkında Ek Bilgi

Topladığınız her Tue-Mantarları biyolog tarafından kabul görmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken yeniden Aç Kahverengi Ayıları öldürmen gerekir.

Görev sırasında envanterde 10 taneden fazla fazla Tue-Mantarı bulundurmak engellenmiştir fakat envanterimizde 5 adet Tue-Mantarı birikince onları yere atıp yeni bir Aç Kahverengi Ayı daha kesin ve yerden atmış olduğunuz 10’li Tue-Mantarlarını alın. Böylece envanterimizde 11 adet Tue-Mantarı olmuş olacaktır. Bu şekilde Tue-Mantarları biriktirerek biyoloğun 1 adet Tue-Mantarını kabul etmemesi durumda tekrar Aç Kahverengi Ayıların bölgesine gitmek zorunda kalmayacaksınız.

NOT: Görev sırasında elde edilen Tue-Mantarları iksir yapımında kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan [24 Level] Siyah Eski Üniforma Bul Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir başlıklı makalemizde metin2 Siyah Eski Üniforma Bul görevi, Siyah Eski Üniforma Bul görevi anlatımı ve mirine siyah üniforma hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Leave a comment