[15 Level] Biyologun Araştırması (Gango Kökü) Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir

 

Tüm Görevlerin Listesi İçin Tıklayınız

1.Görevin Verilmesi

Kendiliğinden

2.Görev Ön Koşulu

15. seviyede olmak

3.Görev Nasıl Yapılır

 

3.1.Adım Adım Anlatım

Biyolog Chaegiraba git,
5 adet Gango Kökü bulana kadar Aç Boz Ayı öldür,
Biyolog Chaegiraba dön ve 5 adet Gango Kökü teslim et

3.2.Metin Halinde Açıklama

Bu görevde sizden istenen Biyolog Chaegirab’a gidip görevi kabul etmeniz ve ardından Aç Boz Ayıları keserek 5 adet Gango Kökü bulmanızdır. Bulduğunuz Gango Köklerini tek tek Biyolog Chaegirab’a teslim etmeniz gerekir.

4.Görev Ödülü Nedir

25.000 Deneyim
10.000 Yang
Bakır Küpe+3

5.Görev Hakkında Ek Bilgi

Topladığınız her Gango Kökü biyolog tarafından kabul görmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken yeniden Aç Boz Ayıları öldürmenizdir.

Görev sırasında envanterde 5 taneden fazla fazla Gango Kökü bulundurmak engellenmiştir fakat envanterinizde 5 adet Gango Kökü birikince onları yere atıp yeni bir Aç Boz Ayı daha kesin ve yerden atmış olduğunuz 5’li Gango Köklerini alın. Böylece envanterinizde 6 adet Gango Köküniz olmuş olacaktır. Bu şekilde Gango Kökleri biriktirerek biyologun 1 adet Gango Kökünü kabul etmemesi durumda tekrar Aç Boz Ayıların bölgesine gitmek zorunda kalmayacaksınız.

NOT: Görev sırasında elde edilen Gango Kökleri iksir yapımında kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan [14 Level] Metin Taşlarını Yok Et Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir başlıklı makalemizde metin 2 metin taşlarını yok et görevi, Metin Taşlarını Yok Et görevi ve Metin Taşlarını Yok Et görevi anlatım hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Leave a comment