[10 Level] Biyologun Araştırması (Kaki Çiçeği) Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir

 

Tüm Görevlerin Listesi İçin Tıklayınız

1.Görevin Verilmesi

Kendiliğinden

2.Görev Ön Koşulu

10. seviyede olmak

3.Görev Nasıl Yapılır

 

3.1.Adım Adım Anlatım

Biyolog Chaegiraba git,
5 adet Kaki Çiçeği bulana kadar Aç Alfa Gri Kurt öldür,
Biyolog Chaegiraba dön ve 5 adet Kaki Çiçeği teslim et

3.2.Metin Halinde Açıklama

Bu görevde sizden istenen Biyolog Chaegirab’a gidip görevi kabul etmeniz ve ardından Aç Alfa Gri Kurtları keserek 5 adet Kaki Çiçeği bulmanızdır. Bulduğunuz Kaki Çiçeklerini tek tek Biyolog Chaegirab’a teslim etmeniz gerekir.

4.Görev Ödülü Nedir

6.500 Deneyim
5.000 Yang
Bakır Kolye +3

5.Görev Hakkında Ek Bilgi

Topladığınız her Kaki Çiçeği biyolog tarafından kabul görmeyebilir. Bu durumda yapmanız gereken yeniden Aç Alfa Gri Kurtları öldürmenizdir.

Görev sırasında envanterde 5 taneden fazla fazla Kaki Çiçeği bulundurmak engellenmiştir fakat envanterinizde 5 adet Kaki Çiçeği birikince onları yere atıp yeni bir Aç Alfa Gri Kurt daha kesin ve yerden atmış olduğunuz 5’li Kaki Çiçeklerini alın. Böylece envanterinizde 6 adet Kaki Çiçeğiniz olmuş olacaktır. Bu şekilde Kaki Çiçekleri biriktirerek biyologun 1 adet Kaki Çiçeğini kabul etmemesi durumda tekrar Aç Alfa Gri Kurtların bölgesine gitmek zorunda kalmayacaksınız.

NOT: Görev sırasında elde edilen Kaki Çiçekleri iksir yapımında kullanılamaz.

Bir önceki yazımız olan [10 Level] Soon İçin Yardım Görevi Nasıl Yapılır, Ödülü Nedir başlıklı makalemizde metin 2 soon yelpaze, metin2 Soon İçin Yardım görevi ve metin2 soon yelpaze görevi hakkında bilgiler verilmektedir.

 

Leave a comment